מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:56   24/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

העולם מתכווץ-שינויים בעולם הגלובאלי

האם פוטין תופס טרמפ על טראמפ?19:30

רביטל ויטלזון יעקבס

21:00

יום עצמאות 66 שמח בקרית טבעון

8/05/2014
צילום בעז לניר (הגדל)

יום עצמאות 66 שמח בקרית טבעון 

אלפים מתושבי היישוב ותושבים רבים מיישובי הסביבה הגיעו לחגיגות יום העצמאות שנערכו ברחובה הראשי של הקריה וברחבת האצטדיון 

 

אלפים מתושבי היישוב ותושבים רבים מיישובי הסביבה הגיעו לחגיגות יום העצמאות ה-66 למדינת ישראל שנערכו ברחובה הראשי של הקריה וברחבת האצטדיון. את ההילולה פתחו, כמיטב המסורת, במצעד המחולות השמח והעליז, שנערך כבכול שנה לאורכו של רחוב אלונים. האירוע התקיים בהשתתפות מאות מחוללים אשר מייצגים את הארגונים והמוסדות השונים הפועלים ביישוב.
בראש המצעד נסע עובד המועצה על מיול של מחלקת תפעול, אחריו רכב השיטור הקהילתי, צוות כיבוי אש,  יחידת הג'יפים, מיולים של אורט גרינברג, מועדון רוכבי האופניים, קרקס  כפר יהושע,  נציגי תנועות הנוער המניפים בגאווה את דגל המדינה ודגל קרית טבעון וכן את שלטי ארגוני המתנדבים בטבעון. עוד השתתפו: ילדי בתיה"ס היסודיים, תלמידי החוגים השונים ברשת המתנ"סים ביישוב, שחקני קבוצות הספורט ועוד.

לאורך כול הדרך צפו מהצד מאות הורים, חברים ובני משפחה, רבים מהם עסוקים בתיעוד המפזזים שמאד נהנו  מתשומת הלב הרבה לה זכו מהקהל. בסיום ההרקדה הצטרפו המוני הצופים להרקדה ההמונית שהמשיכה בפתח קרית השמחה.  ברחבת האצטדיון, בירך ראש המועצה דוד אריאלי את המוני התושבים והכריז על פתיחת חגיגות יום העצמאות שכלל מקבץ זיקוקים מרהיב.
ברחבת האצטדיון, החוגגים הרבים נהנו ממתקנים מתנפחים, דוכני מזון, זיקוקי דינור ומופע ססגוני משירי וריקודי ארץ ישראל בביצוע הלהקות הייצוגיות של קרית טבעון, תלמידי הקונסרבטוריון, בנות בית הספר למחול והתעמלות אמנותית ועוד, ועוד. בסיום הערב נערכה מסיבת נוער מוצלחת לצעירים ביישוב בהנחיית חיים רחום והדיג'י אליאב מיכאלי תלמיד י"א באורט גרינברג טבעון.
אירועי יום העצמאות הינם  הפקה משותפת של המועצה המקומית ושל אגף התרבות של רשת המתנ"סים בקריה. צוות העובדים עמל ימים רבים על מנת להעלות מופע שרובו מבוצע על ידי כוחות מקומיים ועשייה זו הינה אחד
מסמליה הייחודיים של הקריה.

ראש המועצה דוד אריאלי: "תודה לכל השותפים בעשייה המבורכת. אנו גאים מאד בתוצאות, שכולם פרי עבודה מקומית מושקעת וזה מה שהפך את חגיגת יום העצמאות ה-66 של מדינת ישראל  לאירוע מרשים ואיכותי ". 

צילום בעז לניר

  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד