מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:18   17/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

****נדחה למועד אחר****שחרית שבת

"פרשת אלטלנה"11:00

מופע ההג'אז רוק של הרכב הקונסבטוריון בשבת אומנים

11:00

מפגש עם במאי

11:30

מחול לכול בשבת אומנים

11:30

סרט: כוכבים חיים לנצח Film Stars Don't Die in Liverpool

19:00

סרט: העיתון The Post

21:00

מעניקים מלגות ל- 23 סטודנטים

12/12/2013
קרן גרין והמ.מ ק. טבעון העניקו 23 מלגות לסטודנטים (הגדל)

קרן גרין והמועצה המקומית העניקו 23 מלגות לסטודנטים תושבי הקריה 

 

23 סטודנטים תושבי הקריה, קיבלו כמידי שנה בחג חנוכה, מלגת לימודים מכובדת ע"ש לאה וצבי גרין ז"ל. שווי כל מלגה 2,000 ₪.  המועצה המקומית העניקה 10.5 מלגות וקרן גרין תרמה 12.5 מלגות. 

האירוע המכובד התקיים במעמד מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, מנהלת מדור גני-ילדים גילה דינר שגם הנחתה את האירוע, רכזת שותפויות בחינוך לילך דרמון,  יו"ר קרן גרין עו"ד יאיר גרין,  משפחת גרין,  סטודנטיות וסטודנטים,  משפחות ואורחים. 

במסגרת הטקס, הרב מנשה אלטהויז ברך והדליק את החנוכייה לאחריו יאיר אודם נשא דברים  ואמר כי הוא שמח שהמועצה לוקחת חלק במפעל חשוב זה.  "השאיפה של הרשות היא לתת הזדמנות שווה לכלל התושבים בדרך לרכישת השכלה גבוהה". הדגיש "ואם ניתן להקל ולהטיב, באנו על שכרנו" בסיום דבריו הודה אודם למרכז ההנצחה על האירוח החם והנעים במקום. ממשפחת גרין עלו לברך, שני נכדיו הצעירים של יאיר גרין, אשר סיפרו על סבא יאיר וציינו כי הם מאד מעריכים את פועלו ועל שבחר להקים מפעל חשוב זה לטובת סטודנטים בקריה. 

  

החלק האומנותי הופקד בידי יונתן ארזי, שרון יהושע ואבי ארצי אשר נגנו קטעים מתוך הסונטה של טלמן.  את האירוע סיכם מידד לוי, סטודנט שנה ד' בלימודי אדריכלות בוויצ"ו חיפה  אשר הודה לקרן גרין ולמועצה המקומית קרית טבעון. "סכום הכסף הנכבד אותו אנו מקבלים" אמר, "מסייע לנו לפנות זמן לטובת הלימודים וכולי תקווה כי בבוא העת, נהיה אנו אלה אשר תורמים חזרה לטובת סטודנטים בקהילה".  

השנה הגישו מועמדות 84 סטודנטים, צעירים וצעירות הלומדים באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ, בתחומים שונים כגון: רפואה, פסיכולוגיה, עיצוב גרפי, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל, חינוך ומחול, מוסיקה  ועוד.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד