מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:25   20/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

חדר ריק ( מדינת ישראל נגד אירית ואשר) / בימוי: שירלי ברקוביץ'

10:30

נבל וצ'לו

11:00

הגשם של סבא אהרון

11:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

21:00

חוגגים יובל: יריד ספרים של ארגון הסורופטמיסט

10/10/2013
היריד בקרית טבעון (הגדל)

חוגגים יובל: יריד ספרים של ארגון הסורופטמיסט בקרית טבעון 


מבקרים רבים הגיעו השבוע ליריד הספרים והחפצים המשומשים המתקיים בפעם השלושים ע"י מועדון הסורופטימיסט בקרית טבעון. ברחבה אשר במרכז טבעון מוצבת תצוגה מרשימה של  למעלה מ-20,000 ספרים במגוון נושאים ובשלל שפות. הזדמנות נוספת לבקר במקום יש גם מחר (יום שישי). 

 

ארגון הסורופטימיסט הינו ארגון נשים מקצועיות, בין לאומי, א-פוליטי, התנדבותי, המונה כמאה אלף נשים ב-135 מדינות ברחבי העולם. מטרתו של הארגון  הוא לשלב נשים בחברה בה הן חיות ולקיים פעילות תורמת בקהילה המקומית, הארצית והבין לאומית. יש לארגון שייכות לכל מוסדות האו"ם.
מועדון הסורופטמיסט בטבעון, נוסד ע"י ד"ר עליזה ילון והוא חוגג השנה, 50 שנה לקיומו.  

 

היריד,  שהחל כיוזמה אישית של שתי חברות המועדון: נלי אלמוזנינו ז"ל וריב שור תבל"א, גדל ברבות השנים לתצוגה מרשימה.  מפגש שמח, צבעוני ועל טהרת ההתנדבות. נורית לוז, מתנדבת בארגון והאחראית על היריד ועיצוב הרחבה, סיפרה כי עובדי המועצה סייעו רבות בשינוע הספרים ובהקמת היריד ואמיר יעקובי ומעגל המתופפים שימחו את המבקרים במוזיקה קצבית.  

 

לוז  סיפרה בהתרגשות: "במשך השנים, גדל היריד והתרחב, בעיקר לנוחות המבקרים. כיום, הוא מושך את חובבי ספרים מכל רחבי הארץ. הכנסות היריד מועברות למלגות לסטודנטיות נצרכות ולפעילויות נוספות בקהילה. כמו כן, נתרמים הרבה ספרים ישירות לארגונים שונים כמו אנוש, צה"ל , בתי ספר ועוד. 

תודה לכל השותפים בארגון ובמיוחד לעובדי המועצה. שיתוף פעולה זה מוצג כדוגמא ע"י חברות המועדון בכל פורום ארצי ובין לאומי של הארגון". 

בארגון אומרים כי העובדה שהכסף למלגות מושג בעבודה קשה של החברות, האוספות וממיינות את הספרים בין יריד ליריד, והעובדה שהיריד תורם לאיכות הסביבה על יד מחזור הספרים תורמות ערך מוסף למלגות. 

 

מועדון הסורופטמיסט בטבעון פתוח לקליטת נשים צעירות ודינמיות שיש להן עניין בקשרים עם מועדונים אחרים בארץ ובעולם, ובפעילות הקשורה במטרות הארגון. לפרטים יש לפנות לז'נין 04-9837138, 054-7457580 ואו למיכל: 04-9832333, 052-3819341

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד