מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
23:01   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

צעדת טבעון

21/04/2013
צעדת טבעון צילום: שרון טל- ברנע (הגדל)

צעדת טבעון  

 

תושבים ואורחים רבים הגיעו בשבת  האחרונה לצעדת טבעון , פרויקט שאורגן ע"י מחלקות הספורט והנוער של רשת המתנ"סים ולציון זכרו של בני מייסנר ז"ל, תושב הקריה, שנפל בשנת 1989 במהלך שירות מילואים. 

למרות החום הכבד, התייצבו הצועדים בשעת בוקר מוקדמת, מצוידים בבגדים מתאימים, כובעים ובקבוקי מים, רובם משפחות עם ילדים צעירים, באו ליהנות מפריחה, נופים מדהימים וטבע.  

הצועדים התכנסו במתחם חטיבת הביניים אורט גרינברג והתחלקו לפי סוג המסלול אותו בחרו לעשות- מסלול באורך 10 ק"מ למיטיבי לכת ומסלול מקוצר באורך 5 ק"מ, למשפחות עם פעוטות וילדים.  

זו השנה השנייה שהצעדה הינה לזכרו של מייסנר אשר אהב טבע וראה חשיבות עצומה בחינוך בני נוער ומבוגרים לאהוב ולשמר את הטבע. 

הצועדים לאורך המסלולים, הקצר והארוך,  נהנו משבילים יפים, מפריחה מלבבת וממסלול שחלקו מתחבר ל"סובב טבעון" ואשר מזמין הכרות מחודשת עם הטבע המופלא שמקיף את הקריה.  

לאורך הדרך היו משובצות תחנות הפעלה ומנוחה אותן ארגנו בני הנוער בקריה, חברי תנועות הנוער ומועדון הנוער. חניכי תנועת "הצופים" בנו מתקן מים  ופינקו את הצועדים במיץ עם קרח, צעירים מ"הנוער העובד והלומד" הציעו אתנחתא קלה שכללה חידון בידיעת הארץ והמד"צים של מועדון הנוער הכינו לצועדים פיתות עם זעתר ותה נענע, בסיום היו עוד דוכנים, משחקים והפעלות לילדים. פינוק אמתי. 

לאורך כל המסלול הוצבו מאבטחים, אנשי משטרה ופקחי המועצה אשר סייעו בהכוונת התנועה ועמלו רבות על מנת להבטיח שהאירוע השמח והאביבי יסתיים בצורה בטוחה. 

ראש המועצה, שלקח חלק באירוע שבח את כל העוסקים במלאכה וציין כי הוא נפעם כול פעם מחדש מהנופים המרהיבים של בקריה שאין שני להם. 

רכזת הספורט היישובי שרון טל ברנע ורכזת תחום הנוער לימור גרימן: "תודה לכול בני הנוער שהגיעו בשעות הבוקר המוקדמות ותרמו מזמנם וממרצם לקיום האירוע, זה לא ברור מאליו. תודה לכל המארגנים, לפקחים, למשטרה, ליחידת הג'יפאים ולכול מי שסייע להצלחת האירוע." 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד