מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:12   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

יום עצמאות שמח בטבעון

18/04/2013
יום עצמאות- טבעון צילום: עדנה פרידמן (הגדל)

יום עצמאות שמח בטבעון 

 

אלפים  מתושבי קרית טבעון הגיעו לחגיגות יום העצמאות במרכז היישוב. ההילולה נפתחה במצעד המחולות המסורתי, שנערך לאורכו של רחוב אלונים, רחובה הראשי של הקריה. האירוע שמופק מזה שנים ע"י מנהלת מדור גנים גילה דינר התקיים בהשתתפות מאות מחוללים אשר מייצגים את הארגונים והמוסדות השונים הפועלים ביישוב .
בראש המצעד נסע עובד המועצה המקומית על מיול של מחלקת תפעול, אחריו, רכב השיטור הקהילתי, צוות כיבוי אש, קבוצת "המפגש הצפוני", חובבי שימור מורשת מוטורית ומכוניות אספנות,  מועדון רוכבי האופניים, גלגלי ענק של רשת מתנ"סים, נציגי מועדון הנוער מניפים בגאווה את דגל המדינה ודגל קרית טבעון, ילדי חוג הקראטה, בי"ס לכדורסל מרנין, ילדי בתיה"ס היסודיים - נרקיסים, קרית עמל ורימונים, נציגי תנועות הנוער ועוד רבים אחרים השותפים לעשיה ביישוב.  

בתהלוכה המכובדת והססגונית צפו מאות משפחות מהצד, חלקם הנכבד היה עסוק בתיעוד המפזזים שמאד נהנו  מתשומת הלב הרבה לה זכו מהקהל. בסיום המצעד הצטרפו המוני הצופים להרקדה המונית ואלה הגיעו  עד פיתחה של קרית השמחה.  באצטדיון בירך ראש המועצה דוד אריאלי את המוני התושבים והכריז על פתיחת החגיגות. 

ברחבת האצטדיון, החוגגים הרבים נהנו ממתקנים מתנפחים, דוכני מזון, זיקוקי דינור והופעות מרהיבות של מיטב הלהקות מקומיות: להקת סינקופה, מופע אתלטיקה, ריקודים של בית הספר למחול, קונצרט מוזיקלי שמח ועוד, כולם יחד הציגו בכישרון רב תמונות מחיים ביישוב לכבוד יום הולדתה ה- 75 של קרית טבעון. את ההנחיה המשובחת עשה דני שגב  וסגר את האירוע האמן בועז שרעבי ששר מיטב שיריו. 

אירועי יום העצמאות הינם  הפקה משותפת של המועצה המקומית ושל אגף התרבות של רשת המתנסים בקריה. צוות העובדים עמל ימים רבים על מנת להעלות מופע שרובו מבוצע ע"י כוחות מקומיים ועשייה זו הינה אחד מסמליה הייחודיים של הקריה.  

ראש המועצה דוד אריאלי: "תודה לכל השותפים: כל אחד תרם את חלקו הקטן, שהפך את חגיגת יום העצמאות ה-65 של מדינת ישראל וחגיגת ה-75 של קרית טבעון לאירוע גדול, איכותי ושמח".

 

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד