מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:49   23/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

לראות את המוסיקה ולשמוע את הציור

על הרוחני באמנות10:30

סרט: קוקו

17:30

מועדון קריאה - תהילים

מרצה: קובי מידן19:30

ד"ר צבי ארליך, בתיה אריאלי, ברוך כהנא, יצחק קדוש ומיכה צופר הם יקירי הקריה לשנת 2012

1/11/2012
ד"ר צבי ארליך, בתיה אריאלי, ברוך כהנא, יצחק קדוש ומיכה צופר הם יקירי הקריה לשנת 2012 (הגדל)

ד"ר צבי ארליך, בתיה אריאלי, ברוך כהנא, יצחק קדוש ומיכה צופר הם יקירי הקריה לשנת 2012 

 

מאות תושבים הגיעו ביום שלישי האחרון לחלוק כבוד לחמשת יקירי הקריה בטקס חגיגי ומרגש שהתקיים באולם צוותא.
השנה לרגל 75 שנים לקרית טבעון בחרה הועדה הציבורית בחמישה זוכים, מתוך הפניות שהועברו אליה ע"י הציבור.     שניים מתוכם מוותיקי הישוב, שהתנדבותם בעבר וכיום הינה גדולה ומשמעותית, ושלושת הנוספים הינם תושבי הקריה ששימשו במשך שנים ארוכות חברי מליאה בהתנדבות, תוך השקעת זמן רב למען רווחת תושבי הקריה.  אבל עיקר ההוקרה והתודה ניתנה להם  על שהמשיכו בהתנדבותם גם שנים רבות לאחר פרישתם מהפעילות הציבורית. 

ד"ר צבי ארליך- מאז הגיעו לקריה עשה רבות בהתנדבותו למען הקהילה והציבור.  הן כיו"ר אגודת הטניס בטבעון, ענף אותו הוא מקדם ומחזק בקרב הנוער והמבוגרים עד היום. והן כחבר  בהנהלת שלהב"ת בה תרם להקמת וריכוז קבוצת גר"א – "גמלאים רוכבי אופנים", ולהקמת ערבי זמר, לעזרה במרכז היום ולפיתוח ואספקת שירותים לאוכלוסייה המבוגרת בישוב.
בתיה אריאלי -  הייתה פעילה במשך שנים ב"ועד למען החייל" ובעזרה לתושבים רבים  בקריה בסתר ובגלוי.  הכינה אוכל לשבת לחיילים בודדים וארחה חיילים בביתה.  עזרה לקשישים בודדים, וקיימה ביקורים בבתי אבות בקריה על מנת לשתפם בשמחת החיים שלה, ובבתי אבלים על מנת לסייע בשעת מצוקה.
ברוך כהנא - פעל שנים רבות למען הקהילה והציבור ביישוב.  מעל 25 שנה התנדב במשמר האזרחי כמו כן משמש כאחד ממתנדבי מחסני חלוקת המזון של עמותת "מעומק הלב".
היה חבר המועצה המקומית במשך 15 שנים כאשר את עיקר מרצו וכוחו תרם לטובת פרויקטים חשובים בתחום החינוך ואיכות הסביבה. במשך שלוש שנים היה בהתנדבות דובר המועצה,  ובימים אלה  החל לשמש כחבר דירקטוריון מרכז הנצחה.
יצחק קדוש -פעיל חברתי משחר נעוריו למען הקהילה בטבעון.   סייע רבות לתושבים, והיווה מוקד לכל נצרך ונזקק, עוד בימים שאנשים לא ידעו כתוב וקרוא ולאן לפנות, ועד היום, כאשר הוא מסתייע בידע מקצועי וניסיון של עשרות שנים כמנהל שיקום שכונות .
היה חבר המועצה המקומית במשך 20 שנה במצטבר, כאשר את עיקר מרצו וכוחו תרם לטובת פרויקטים רבים ומשמעותיים בתחומי החינוך. כמו כן היה ממקימי תחנת כיבוי אש בקריה ומשמש בהתנדבות כנציג טבעון באיגוד ערים חיפה
מיכה צופר - פעיל, שותף וממקימי המתנ"ס, לימים רשת המתנ"סים בקרית טבעון.
היה חבר מליאה וחבר הנהלת המועצה במשך כעשור. לאחר מכן המשיך לתרום שעות רבות בהתנדבות בהנהלת מרכז ההנצחה,  החל מהובלת בניית  פרויקט בנין הקומה השנייה, שיפוץ מגדל המים, ועד גזברות וחברות בדירקטוריון הבית. תרומה משמעותית ומסורה במשך כעשרים שנה. 

בברכתו לזוכים ציין ראש המועצה דוד אריאלי  בין היתר : "אחד הדברים המופלאים בקרית טבעון, שניתן לאמור שהיו קיימים בה בכל אחת מ-75 שנותיה כישוב, היא העובדה כי יש כאן תושבים בעלי מודעות עצומה לערך של נתינה למען הזולת.  ולשמחתי מספרם גדל משנה לשנה, וזה הייחוד שבקרית טבעון. על ייחודיות זו אסור לנו לוותר.........  
ולזוכים אמר:  " אני מאמין שהתבוננות והכרת הדוגמא האישית שלכם: מיכה, ברוך, בתיה , צביקה ויצחק, יקירי הקריה לשנת תשע"ג, מסבים לבני הנוער פרק מאלף בחינוך.  אני מאמין, כי מעבר להיותכם מתנדבים אתם גם מגלמים בדמותכם, ובדוגמא האישית שאתם נותנים, את הערך הבסיסי לקיומה של חברה איכותית. בפועלכם הנכם מחנכים ומעצבים דור המבין טוב יותר ומוקיר את המשפט "ואהבת לרעך כמוך".  

 

 

סרטונים-

צביקה ארליך

בתיה אריאלי

ברוך כהנא

יצחק קדוש

מיכה צופר

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד