מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:38   21/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

ילדי הגנים חגגו עצמאות

ראש המועצה דוד אריאלי: "טכס זה תמיד מצליח לרגש אותי באופן מאד מיוחד, מכיוון שאני מתגאה ושמח שאתם, הילדים הנפלאים הגדלים ומתחנכים בקריה, אתם דור העתיד של מדינת ישראל".
22/04/2012
ילדי הגנים חגגו עצמאות (הגדל)

כ-750 ילדים והורים הגיעו לטכס המסורתי לכבוד יום העצמאות ה-64 למדינת ישראל, שהתקיים ביום שישי האחרון על רחבת הדשא במרכז היישוב. האירוע המרגש, שכלל משפחות רבות שהגיעו בהרכב רב-דורי מורחב של סבתא, אמא וילד, התקיים במעמד ראש המועצה דוד אריאלי, שהדגיש ואמר: "טכס זה תמיד מצליח לרגש אותי באופן מאד מיוחד, מכיוון שאני מתגאה ושמח שאתם, הילדים הנפלאים הגדלים ומתחנכים בקריה, אתם דור העתיד של מדינת ישראל".

 

אורחים חשובים נוספים היו, מפקחת הקדם יסודי ממשרד החינוך ברוריה שחר, צוותי הגנים, הסייעות, גננות ועוד עשרות מתנדבים. הטכס לווה בתזמורת הנוער של רשת המתנ"סים בקריה, בניצוחו של מנחם גרוז'ינסקי. כמו כן לקחו חלק באירוע קבוצת חיילים מחייל התקשוב, מגדוד "נופים", אשר מאומצת מזה שנים רבות, ע"י הקריה ומתנדבי האגודה למען החייל ביישוב בהובלתה של חיה גזית.

 

הטכס התאפיין בשירה שמחה וריקוד מלהיב של כול ילדי הגנים והצוותים המלווים. לאורך כול המפגש החגיגי, הילדים שהוכנו לטכס כחלק מתהליך הלמידה בגן, היו שותפים פעילים ונראה שנהנו מכול רגע ורגע. אחד מילדי הגנים סיפר כי הוא מאד שמח שיש למדינת ישראל בית משלה ומעבר לזה אמר: "היה כיף לרקוד, לשיר ולאכול את הקרטיב בסוף."

 

          

 

האירוע הופק ע"י מחלקת החינוך במועצה המקומית, בהובלתה של מנהלת מדור גני ילדים, גילה דינר, ובשיתוף ועד הגננות. את האירוע אבטחו עובדי המועצה בראשות קב"ט המועצה אלי זיו, שוטרי הנקודה ביישוב ומתנדבים רבים. "היה אירוע מרגש, שמח, בטוח ומאד מושקע", סיכם אחד ההורים שהגיע לחגוג במקום.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד