מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:00   19/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

שעת סיפור- אבי שדה מתיאטרון מנגינות ואגדות

מציג: הזמיר של מלך סין17:00

סרט: העדות | THE TESTAMENT

18:00

חברות ששינו את העולם

טעם החיים19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:00

טבעון בשביל ישראל

200 צועדים מרחבי הארץ, עברו "על הדרך", בקריה במסגרת מסע חוצה ישראל שהחל באילת.
18/04/2012
טבעון בשביל ישראל (הגדל)

משפחת אפנר מקרית טבעון, מקיימת זו השנה השישית את פרויקט "אב"י בשביל ישראל" לזכרו של בנם סמ"ר אבי אפנר ז"ל, שנפל באסון המסוקים. ביום חמישי שעבר- חוהמ"פ, הגיע המסע הארוך לקרית טבעון, כאשר למשפחה הצטרפו עוד כ-200 צועדים. המסע החל באילת ב- 27 בפברואר 2012 ויסתיים בשאר-ישוב ב-20 באפריל, 2012 מקום נפילת המסוקים.

 

כבכול שנה, גם השנה יתקיים באנדרטה טכס מרגש. השנה החליטו המארגנים לגוון מעט את מסלול המסע הקבוע ויחד עם עשרות הצועדים המתלווים לפרויקט, החליטו לעצור לאתנחתא בטבעון, אחרי שיצאו עם שחר מכפר הנוער הדתי בכפר חסידים, חצו את דרך הקישון והגיעו לתחתנת רכבת העמק באלרואי.

 

במהלך האתנחתא, שנערכה במרכז המבקרים ע"ש ניר כהנא - בן הקריה שנפל במחסום קלנדיה בדצמבר 2005, שבתחנת רכבת העמק באלרואי, קיבל את המבקרים ראש המועצה דוד אריאלי, אשר שיבח את הארגון המופתי ואת חשיבותו של המסע שנולד בעקבות אירוע טראגי, אך מחבר את זכר הנופלים לאהבת הארץ וליצירת חברה חזקה ומגובשת.

 

הסבר על מאפיניי ההנצחה במקום קיבלו האורחים מיו"ר עמותת רכבת העמק איציק רפאלי. בסיום, התפצלו הצועדים למעגלי דיון ודנו, בהנחייתה של מנחה מקצועית, בנושא הצניעות. בין הצועדים הרבים היו גם יו"ר ומנהלת מרכז ההנצחה של הקריה.  בסיום אתנחתא  המשיכו הצועדים דרך גבעות טבעון וסיימו את היום באנדרטת אלכסנדר זייד, לשינת לילה.


 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד