מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:39   23/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שבת אומנים – בסימן בין לאומי.

בין האמנים שיציגו בשבת האמנים הקרובה, ניתן יהיה לראות את עבודותיה של האמנית הבין לאומית של מנואלה קארין קנאוט, המגיע מגרמניה להציג את עבודותיה.
27/03/2012
שבת אומנים – בסימן בין לאומי. (הגדל)

מנואלה קארין קנאוט, מבראונשוויג – גרמניה, היא בעיקר ציירת. אם כי בשנים האחרונות החלה להתפרסם בעקבות הגרסה האישית שלה ל"Multiples" או בתרגום חופשי, "כפולות" - שהם מיצגי התקנות מרהיבים. היא מוצאת השראה ללא הרף, השראה המהווה את העיקר והמשמעות של עבודת חייה כאמנית.

 

מנואלה, כשוחרת וכאספנית של אובייקטים וכצופה רגשנית בחיי היומיום, מוצאת עצמה תמיד במצבי חיים שמאוחר יותר מתורגמים לסדרת עבודות אמנות מגוונות ושונות. כאמן, מנואלה נותנת מקום למשחק עם כל מיני אובייקטים, חפצים וחומרי אמנות שהם לכאורה חסרי תכלית ומטרה. אך בהתבוננות ביצירות אלה ניתן להבחיןשמדובר ביצירות שאינן מקריות או אקראיות.

מנואלה קארין קנאוט נולדה בשנת 1970 בבאד-הרספלד, למדה חינוך לאמנות באוניברסיטת יוסטוס-ליביג, בגיסן שבגרמניה, ועבדה כמרצה וכסופרת. כיום, מנואלה היא אמנית עצמאית בבראונשווייג, גרמניה. משנת 1990היא משתתפת בתערוכות ואירועי אמנות ברחבי אירופה ובארה"ב. מנואלה חברה באיגוד האמנים החזותיים בגרמניה ובאגודה הבין לאומית של האמנים הפלסטיים.

 

מנואלה תציג את עבודותיה במתנ"ס ברחוב דגניות 12.

 

ציור של מנואלה קארין קנאוט

 

לצפייה בקטלוג האמנים המלא . הצטרפו לתרבות טבעון בפייסבוק.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד