רשת המתנ"סים קרית טבעון
  • קאבר קורונה

קונסרבטוריון

המרכז לאמנויות הבמה

 רח’ כצנלסון 35 , קרית טבעון

טל. 04-9831142 פקס. 04-9533286

דוא”ל: muzik@kiryattiv.matnasim.co.il

ההרשמה - החל מחודש יולי ולאורך כל השנה

 

הקונסרבטוריון בקרית טבעון נותן מענה ללימודי המוזיקה ולצרכי הנגינה והשירה המגוונים. בראייה חינוכית ובפיקוח משרד החינוך, אנו שמים דגש מיוחד על ההתפתחות האישית של כל תלמיד לפי יכולתו תוך התמקדות בכישוריו האישיים. הסיסמה "כל אחד יכול" נותנת הזדמנות לכל ילד וילדה להתנסות בלימודי המוזיקה: נגינה, שירה, הלחנה וידע רחב על מוזיקה בכלל.

 

הקונסרבטוריון נותן מענה ללימודים פרטניים, אך לא רק! הסדנאות, הקונצרטים, ההופעות וההתנסויות של כל תלמיד חווה ועובר במהלך השנה, מעניקים לו עושר מוזיקלי המרחיב את אופקיו. התזמורות, ההרכבים והמקהלות כשלכל תלמיד יש את ההזדמנות להצטרף אליהם, מאפשרים יצירה אמנותית מגוונת בין כתלי הקונסרבטוריון. היכולת לנגן בצוות ולהופיע בפני קהל ברמת ביצוע גבוהה, גם הם חלק מהמטרות החינוכיות הניצבות בפנינו.

 

הקונסרבטוריון מעמיד לרשותם של כל ילד וילדה, המעוניינים להתקדם עקב כישוריהם ורצונם להתפתח במוזיקה, את המורים והכלים המקצועיים כולל מסלול הבגרות ורסיטל לבגרות. רבים הם המחקרים על "הטוב" שעושה הנגינה בהתפתחות הרגשית והאינטלקטואלית של הילד (זיכרון, ריכוז, הרגלי עבודה, דמיון, רגישות ועוד). כל זה והחוויה המוענקת לילד בחשיפה לעולם הצלילים וההרמוניות מהווים סיבה טובה להשתלב במסלולי הלימוד המגוונים בקונסרבטוריון.

 

צוות הקונסרבטוריון:

חזי פלד- מנהל.

נדב זיו - יועץ פדגוגי.

מנחם גרודזינסקי - תזמורות ופרויקטים.

אורה גייגר - ריכוז הטרום כלי וחליליות. 
דבורה עקיבא, לילך רוזנפלד - מזכירות.

אדם בטאש - אב בית

 

בברכת צלילים מהנים

חזי פלד

מנהל הקונסרבטוריון

לוגו אתר נגיש החברה למתנ"סים המועצה המקומית קרית טבעון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד