דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
רשת המתנ"סים קרית טבעון
 • ביה"ס לקרמיקה
 • מתנדבים
 • עמיתים
 • מרכז ענפים
 • תרבות
 • קהילה וחברה
 • דרמה
 • ביה"ס למחול
 • קונסרבטוריון
 • נוער
 • ספורט
 • גיל הזהב
 • הגיל הרך

תקנון מכירת כרטיסים למופעים ברשת המתנסים קרית טבעון

15/01/2017

איך מזמינים כרטיסים באתר?

בעמוד המופע יש ללחוץ על הכפתור "לפרטים והזמנה". כך מגיעים לדף המכירה. קיימים שני סוגי כרטיסים: כרטיסים עם מקומות מסומנים וכרטיסי כניסה חופשיים (ללא מקום שמור).

אם קיימת אופציה לבחור מקומות פנויים, יש לסמן ולבחור בלחיצת העכבר את המקומות המבוקשים. אם המקומות הם חופשיים, יש לבחור את מספר הכרטיסים הרצוי ברשימה נפתחת

בשלב הבא יש למלא את כל השדות למטה: שם המשפחה והשם פרטי של המזמין שאמור לקבל את הכרטיסים, תעודת זהותו, טלפון ודואר אלקטרוני. לאחר מכן יש ללחוץ על הכפתור "לתשלום". כרטיסיך ישמרו במערכת למשך 15 דקות מרגע הלחיצה על הכפתור. במידה והתשלום לא יתבצע בפרק הזמן הזה, ההזמנה תתבטל באופן אוטומטי והכרטיסים שוב יועמדו למכירה.

 

איך משלמים עבור הזמנה?

יש לשלם רק באמצעות כרטיסי אשראי. לאחר ביצוע ההזמנה נא לעבור לעמוד התשלום.

 

מה כולל מחיר הכרטיס?

במקרה של ארוע במקומות שמורים מחיר הכרטיס כולל את מספר המושב הנבחר ע"י הלקוח.

במקרים מסויימים מחיר הכרטיס כולל דמי טיפול ועמלת מכירה מוקדמת.

ברכישה בקופת האולם ניתן לשלם במזומן ובכרטיס אשראי ללא תוספת דמי טיפול.

מחיר כרטיס במכירה באינטרנט ובטלפון כולל דמי טיפול וגבוה ממחיר הכרטיס ברכישה פרונטאלית.

  

כללי התנהגות

המחזיק בכרטיס מצהיר, כי ידוע לו שכניסה למופע מחייבת אותו לנהוג על פי נוהלי המקום שבו מתקיים המופע. המחזיק בכרטיס מתחייב לנהוג בהתאם לכללי כל מקום ומקום. המחזיק בכרטיס מצהיר, כי ידוע לו שנוהלי כל מקום נקבעים על פי שיקול דעת הנהלת המקום בלבד. מחזיק הכרטיס יהיה אחראי לבדוק את נוהלי המקום לפני המופע, ולנהוג בהתאם להם.

 

 

האם השימוש בכרטיסי אשראי באתר מוגן?

 

עמוד התשלום מאובטח בטכנולוגית SSL שמבטיחה סודיות מוחלטת.

 

איך מקבלים את הכרטיסים?

ניתן לקבל כרטיסים בקופת האולם כשעה לפני תחילת כול ארוע ועד 15 דקות לאחר המועד המתוכנן להתחלתו. למאחרים לא מובטחת כניסה ולא יוחזר כסף. או בכול יום אחר בו האולם פעיל. על מנת לקבל כרטיסים שהוזמנו באתר או בטלפון חובה להציג בעת קבלת כרטיסים את כרטיס האשראי באמצעותו בוצעה ההזמנה ותעודה מזהה.

  

האם ניתן לשנות את ההזמנה שלי?

שינויים במקומות ישיבה בהזמנה שכבר שולמה אפשריים רק בטלפון ורק עד 24 שעות לפני המופע, וכרוכים בביטול ההזמנה ובביצוע הזמנה חדשה.

 

האם ניתן לבטל עסקה או להחליף כרטיסים למועד אחר?

ניתן לבטל עסקה בתנאים הבאים:

א. הביטול נעשה תוך 14 יום מביצוע העסקה ועד לפחות שבעה ימי עסקים לפני יום האירוע.

ב. לא ניתן לבטל כרטיסים לאירוע שהכרטיסים אליו אזלו או לאירוע שמוצע ברגע מסוים במחיר מבצע.

ג. ביטול העסקה וזיכוי הלקוח מחייב החזרת הכרטיסים למשרד הקופה עד יומיים לפני תחילת המופע.

ד. אובדן כרטיס הכניסה לא יזכה את בעליו בהחזר כספי או לחילופין באפשרות כניסה למופע.

ה. לא יינתן החזר כספי של יתר מרכיבי העסקה שאינם קשורים במישרין למחיר הכרטיס, לרבות דמי משלוח.

 

לא יכולתי להגיע להופעה. האם אני זכאי/ת לקבל החזר כספי?

במידה ולא הגעת להופעה, בלא כל קשר לסיבות אי ההגעה, אנו לא מחזירים את הכסף ששילמת עבור הכרטיסים.

 

מה קורה עם הכרטיסים שלי במקרה של ביטול ההופעה?

במקרה של ביטול ההופעה אנו מודיעים על כך ללקוחתינו ומחזירים את סכום התשלום המלא לכרטיס האשראי באמצעותו שילמת.

 

רשת מתנסים קרית טבעון תהיה רשאית לבטל עסקה, כולה או חלקה, בין היתר, במקרים הבאים:

1. במקרה שנפלה טעות, בין אם במחיר הכרטיס ובין אם בתיאורו, לא תחייב טעות זאת את רשת מתנסים קרית טבעון

2. אם חלה טעות בהדפסה ו/או בפרטי הכרטיס ו/או בתנאי המכירה ו/או במקרה של טעות בהזנת נתוני המכירה ו/או טעות בהזנת הנתונים על ידי המשתמש.

3. אם ארעה תקלה בתקשורת אשר גרמה לשיבוש כלשהו בביצוע העסקה.

4. במקרה של אירוע כוח עליון המונע את המשך המכירה ו/או את המשך ביצוע ההזמנה באתר ו/או את אספקת הכרטיסים.

5. אם יתברר ל רשת מתנסים קרית טבעון כי העסקה לוותה בפעילות בלתי חוקית של המשתמש ו/או צד ג' כלשהו ו/או שהמשתמש ו/או צד ג' כלשהו מתכוונים לבצע פעילות בלתי חוקית במהלך ביצוע העסקה, רשת מתנסים קרית טבעון תהיה רשאית למנוע מהמשתמש לבצע את העסקה.

בכל אחד מהמקרים המצוינים לעיל, רשת מתנסים קרית טבעון תודיע למשתמש על ביטול העסקה ו/או על אי ביצועה כלל, והמשתמש יהיה רשאי או לא יהיה רשאי לקבל החזר, בהתאם להוראות הדין.

זכות הביטול על פי תקנון זה תהיה בהתאם לדין, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981.

 

האם ניתן לקבל בטלפון מידע נוסף שלא מופיע באתר או לברר את הטלפון של מארגן האירוע?

אנו משתדלים לתת לגולשי האתר את המידע המירבי והמפורט ביותר על כל ההופעות. כל הפרטים שיש בידינו מתפרסמים באתר. בעמודי המופעים מופיעים בד״כ תקצירי המופע, תאריכי הצגות, מיקום, שעות, כמות הכרטיסים למכירה ומחיריהם. הגולשים מתבקשים לקרוא את המידע באופן קפדני.

 

הזמנתי כרטיס באתר אך טרם קיבלתי שובר על הקנייה בדוא״ל, מה עליי לעשות?

לאחר התשלום עבור ההזמנה, השובר נשלח אליך באופן אוטומטי. אם אינך רואה אותו בתיקיית הדואר הנכנס, יש לבדוק בתיקיית דואר הזבל (SPAM) או בתיקיית דואר לא רצוי. יתכן גם שטעית בכתובת דוא״ל בזמן מילוי ההזמנה – במקרה זה יש לפנות טלפונית לקופת האולם.

 

הגנה על הפרטיות והשימוש במידע

באתר זה עושה רשת המתנסים קרית טבעון את כל המאמצים לשמירה על פרטיות המשתמשים ועל סודיות המידע האישי שלהם. האתר פועל בטכנולוגיית הצפנת המידע SSLועומד בתקן PCI.כל המידע והפרטים האישיים של המשתמש באתר נשמרים בשרת מאובטח.

 

העושה שימוש באתר מצהיר כי הפרטים האישיים אשר נמסרים על ידו ל" רשת המתנסים קרית טבעון " לרבות פרטי התקשרות, פרטי כרטיס אשראי וכד', נעשים מרצונו החופשי ובהסכמתו וכי הסכמה זו כוללת גם את הסכמתו לכך כי " רשת המתנסים קרית טבעון " תהא רשאית להשתמש בפרטים ובמידע שימסור אודות דפוסי השימוש של הרוכש לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה, ליצירת הקשר עם הרוכש לשם העברת הצעות אישיות לרוכש, כמו גם במקרה הצורך והכל בהתאם להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח- 2008 ("חוק הספאם"), או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. במידה והמשתמש אינו מעוניין כי ייעשה שימוש במידע שנמסר על ידו כאמור, הינו מתבקש להודיע על כך ל "רשת המתנסים קרית טבעון " באופן מיידי למייל שכתובתו ulamzohar@kiryattiv.matnasim.co.il עם קבלת הודעת סירוב מכם-יוסר שמכם לאלתר מרשימת התפוצה. 

כל מידע שיועבר לידיעת " רשת המתנסים קרית טבעון " על ידי הרוכש ובכלל זה במסגרת רכישת כרטיס/י כניסה, ישמר על ידי " רשת המתנסים קרית טבעון " בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל"א- 1981. המידע הנמסר על ידי הרוכש כפוף להוראות מדיניות הגנת הפרטיות בתקנון ו/או הדין. " רשת המתנסים קרית טבעון " תימנע, ככל האפשר, ממסירת מידע לצדדים שלישיים במודע, אלא אם תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי ו/או אם תעמוד בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצע הרוכש. במקרה זה רשאית " רשת המתנסים קרית טבעון " למסור את פרטי המשתמש לצד הטוען כי נפגע מפעילות המשתמש ו/או בהתאם להוראות הצו השיפוטי ללא כל הודעה מוקדמת.

המשתמש מצהיר כי ידוע לו שעל אף כל המאמצים שעושה חברת " רשת המתנסים קרית טבעון " על מנת לשמור על פרטיות המשתמש ו/או על סודיות המידע האישי שלו, הרי שלא ניתן לחסום לחלוטין חדירות לאתר ו/או העתקות מידע מוצפן ו/או וירוסים ו/או כל הפרעה ו/או אי תקינות ו/או עיכובים ו/או הפרעות ו/או כניסה לא מורשית ו/או שיבושים ו/או כשלים ו/או טעויות ו/או כוח עליון ו/או כל מפגע אחר.

 

על כן, המשתמש מוותר ל" רשת המתנסים קרית טבעון ", מראש ולמפרע, ויתור סופי ומוחלט, על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד " רשת המתנסים קרית טבעון " ו/או מי מטעם " רשת המתנסים קרית טבעון " עקב חדירות בלתי מורשות כאמור ו/או גילוי ו/או שימוש במידע הנובע מחדירות בלתי מורשות כאמור, מכוח התקנון ו/או הדין.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה

כתבות נוספות

לוגו אתר נגיש החברה למתנ"סים המועצה המקומית קרית טבעון דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד