דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
רשת המתנ"סים קרית טבעון
 • ביה"ס לקרמיקה
 • מתנדבים
 • עמיתים
 • מרכז ענפים
 • תרבות
 • קהילה וחברה
 • דרמה
 • ביה"ס למחול
 • קונסרבטוריון
 • נוער
 • ספורט
 • גיל הזהב
 • הגיל הרך

ניוזלטר נובמבר 2013


מועדון הסרט הטוב

כרטיסייה לסרטי אולם זוהר

מכירת כרטיסיות לסרטי אולם זוהר.
לחץ
כאן להזמנת כרטיסיה
כרטיסיה אחת ל- 12 סרטים = מחיר לסרט 26.5 ש"ח
כרטיסיה אחת ל- 25 סרטים = מחיר לסרט 25.5 ש"ח
כולל כניסה לכל סרטי אולם זוהר. (למעט סרטים המוקרנים במסגרת ימי עיון, סדרות ואירועים מיוחדים)

יחי ההבדל הקטן

איטליה -  2013

יום שלישי 5/11 18:00

יום שבת 9/11 18:00

יושב ראש האופוזיציה, אוליברי (טוני סרבילו) פורש במפתיע מהחיים הפוליטיים ונעלם כשהסקרים מצביעים שמפלגתו על סף הפסד בבחירות. השמועות מתחילות לרוץ, המצב בסקרים מחמיר, ויועץ הסתרים, אנדריאה בוטיני יודע שהוא חייב לעשות משהו. ביאושו הוא מגייס לעזרה את אחיו התאום האקסצנטרי (סרבילו גם הוא) המרענן את שורות המפלגה בקומדיית טעויות מרגשת.

רומן פולנסקי: זיכרונות

אנגליה-צרפת -    2012

יום שלישי 5/11 21:00

יום שבת 16/11 18:00

יום שלישי 19/11 21:00

אנדרו בראונסברג, חברו הטוב של רומן פולנסקי, ניהל עם הבמאי האגדי ראיון אינטימי ארוך במהלך מעצר הבית המתוקשר שלו בשווייץ. הראיון החושפני עוקב אחר התחנות בחייו של פולנסקי – הילדות בצרפת ופולין, הפרידה ממשפחתו במהלך השואה, לימודי הקולנוע בפולין, הפיכתו לבמאי הוליוודי מוביל, רציחתה של אשתו שרון טייט על ידי חברי הכת של צ'ארלס מנסון, פרשת יחסי המין עם דוגמנית קטינה, בריחתו מארה"ב לאירופה, מעצר הבית בשווייץ

אביב, קיץ, סתיו, חורף… אביב

דרום קוריאה -  2004

יום שני 4/11 18:00

יום רביעי 6/11 21:00

יצירת זן בודהיסטית, שופעת בנוף פסטורלי על רקע חילופי עונות השנה. הסרט מעביר את גיבוריו במסלול ידוע מראש מלידה למוות. באביב אנו פוגשים ילד נזיר משתובב על שפת אגם עם נחש צפרדע, דג ואבנים שהוא קושר ליצורים. הנזיר הקשיש המאכלס עימו את המנזר מזהירו כי אם תגרומנה האבנים נזק, הוא יאלץ לשאתן כל ימיו על לוח ליבו. בקיץ גדל הילד והיה לנער. בחורה הנשלחת למנזר להחלים מעוררת בו הורמונים והשניים מתאהבים, בבוא יומה לחזור לכפר, הנער ייוותר עם לב שבור. 

באראן

אירן -  2001 

יום שני 11/11 18:00

יום רביעי 13/11 21:00

    

אתר בניה גדול בצפון טהרן. ממאר הוא מנהל העבודה, טיפוס שיודע כיצד לסובב את אנשיו מבלי לפגוע באיש מהם. בין שאר תיכמוניו, פועלים בשירותו לא מעט עובדים זרים - פליטים מאפגניסטן שהעסקתם כאן אסורה על פי חוק. כאשר אחד מהם נופל מפיגום, מגיע למחרת במקומו בנו רחמת בן ה 14 הלה מתגלה כלא-יוצלח ונשלח למטבח. כאשר מתברר לו כי רחמת הוא בעצם נערה, משתנה כל גישתו.

הנשים בקומה השישית

צרפת -2011

יום שני 18/11 18:00

יום רביעי 20/11 21:00

מריה הצעירה והיפה, רק הגיעה לפריז מבורגוס, הישר לדודתה המתגוררת בקומת המשרתות, יחד עם כל עובדות הבית הספרדיות. ז'אן לואי ג'ובר בעל הבית חי בבית הזה כבר שלושה דורות, חיים שלווים, אמידים, יציבים ומשעממים. הוא ברוקר, אשתו אשת חברה ושני בניו שוהים בפנימיות. כשהמשרתת הותיקה של המשפחה נוטשת, ז'אן מגלה את הנשים בקומה השישית טרזה, כרמן, דולורס, קונספסיון ובמיוחד את מריה מלאת שמחת החיים, שהולכת לשנות את חייו – והרבה.

הקשת

דרום קוריאה - 2005 

יום שני 25/11 18:00

יום רביעי 27/11 21:00

על ספינת דייגים קטנה חיים להם בבידוד מוחלט זקן ונערה מתבגרת. הנערה חיה כבר 10 שנים עם הזקן, והוא זה שמטפל בה מאז שמצא אותה נטושה כילדה. תאריך יום החתונה שלהם מתקרב, ושאר הדייגים שבאזור לא יכולים שלא להסתקרן מהיחסים המוזרים שבין השניים. הם מנסים ליצור עם הנערה, יפיפייה ומושכת, קשר כלשהו אבל הזקן "מגן" עליה בעזרת החץ וקשת הקטלניים שלו.

פסטיבל טרייבקה 2013 - זוכה פרס הסרט הטוב ביותר והשחקן הטוב ביותר, הבחירה הרשמית פסטיבל ברלין 2013.

טרום בכורה

להאיר את השמיים

לאוס - 2013

יום שבת 9/11 21:00

יום שלישי 12/11 18:00

יום שישי 15/11 22:00

איילו, ילד קטן מכפר קטן בלאוס, נולד במזל רע. אמונה טפלה מקומית, כפי שסופרה על ידי המיילדת הזקנה, ניבאה שהילד נושא עמו בשורה מאיימת - אך בגיל 10, אחרי שנדמה שהנבואה הולכת ומתממשת, איילו מחליט לקחת את גורלו בידיים. ביחד עם משפחתו המצומצמת, ילדה קטנה ודוד משוגע, הוא יוצא למסע דרך נופיה המרהיבים של לאוס - מסע להסרת הקללה ומציאת מקום להשתייך אליו..

סיפורים שאנו מספרים

קנדה - 2012 

יום שבת  16/11 21:00

יום שלישי 19/11 18:00

יום שישי 22/11 22:00

בעזרת תמונות, קטעי ארכיון וראיונות משרטטת הבמאית והשחקנית שרה פולי דיוקן על משפחתה וחושפת סיפורים מדהימים אשר הוסתרו היטב בעזרת סודות ושקרים, סיפורים אשר מגדירים מחדש את הקיום שלה ושל הקרובים אליה.

יסמין הכחולה

ארה"ב - 2013

יום שבת 30/11 18:00

יום שלישי 3/12 21:00

יום שבת 7/12 21:00

יסמין הכחולה” הוא לא רק סרטו השאפתני, הרציני והטוב ביותר של וודי אלן זה שנים רבות, אלא הוא גם הסרט שבו הוא מעצב את אחת הדמויות הנשיות השלמות ביותר במכלול יצירתו. קייט בלנשט, המגלמת אשת חברה ניו יורקית שבילתה את כל חייה בבועה של יציבות כלכלית וחברתית - עיוורת לכאורה לפשעיו של בעלה הטייקון. כשהבועה הנוחה שלה מתפוצצת - היא עוברת להתגורר עם אחותה ה"זרוקה" בסן פרנסיסקו.

המשרת

ארה"ב - 2013

יום שבת 30/11 21:00

יום שלישי 3/12 18:00

יום שבת 7/12 18:00

ססיל גיינס, משרת אפרו-אמריקאי, שירת בבית הלבן למעלה משלושים וארבע שנים ברציפות. במהלך שמונה קדנציות נשיאותיות, ליווה ססיל מקרוב את הנשיאים ומשפחותיהם והיה עד לשנים הסוערות ביותר בהיסטוריה האמריקאית. חי חיים כפולים ומשקר לשניהם

מופעים בזהר

שחר חסון

22:30  8/11/13 

הזמנת כרטיסים עכשיו

שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד: מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים

ליהיא לפיד

20:00  21/11/13

 

הזמנת כרטיסים עכשיו.

"הריני מוותרת בזאת לעצמי על הייסוריםהייסורים שבאים בעקבות זה שאני לא מצליחה להיות כל הזמן מצוינת ומצטיינתמתוקתקת ומסודרת, מדייקת ומחייכת כל הזמןכי אני בין כה לא מצליחה להיות כזאת.

ליהיא לפיד.

ערב אחד נדבר על זה אחרת.נדבר מה זה להיות אישה, מה זה להיות אמא, ואיך בין ההשקעה בעבודה להשקעה במשפחה,והרצון להצטיין בכולם, קצת שכחנו את עצמנו.

בערב הזה לא נדבר על הצלחה, ולא על איך נשיג עוד.בערב הזה נעצור רגע, ונחשוב איך אנחנו יכולות להיות קצת יותר טובות אל עצמנו.

רשף לוי - משחק באש

22:00  23/11/13 

 

הזמנת כרטיסים עכשיו

רשף לוי ממשיך עם מופע הסטנדאפ המצליח שלו רשף לוי - משחק באש. לוי הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשנים האחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשישה ילדים, מה קרה ליחסי המין שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד...

"שישרים" עם אפי נצר והחברים של קריבו.

29/11/13  21:00

"שישרים"עם אפי נצר והחברים של קריבובשירי השלישיות הגדולות - שלישית גשר הירקון,שלישית התאומים, החלונות הגבוהים,הטוב הרע והנערה,הגשש החיוור ועוד
במועדון הזמר "שישרים" באולם זוהר עם המלחין והיוצר החשוב אפי נצר!  
אפי יפתח סידרת זמר נפלאה שתביא עימה  ממיטב הקלאסיקה העברית, ומנגינות חדשות וסוחפות! כדרכו, אפי  יארח אמנים מהשורה הראשונה וייתן במה לכישרונות צעירים וחדשים. אפי נצר הוא דמות בולטת וססגונית בזמר הישראלי. הוא מלחין, מנצח, מעבד ותמלילן ,אך מעבר לכל זה ,הוא גם פרפורמר ענק! נצר הלחין להיטים רבים שהפכו לנכסי צאן ברזל בזמר העברי ביניהם: "בלדה לחובש", "גולני שלי", "פרחים בקנה" "מלכות החרמון" "ראי רחל" "מישהו הולך תמיד אתי" "ציפורים נודדות" ועוד כאלף שירים.
מנוי ל 8 מופעים במחיר של 7 לסידרת "שישרים" עם אפי נצר וחברים בקרית טבעון.
מועדון הזמר "שישרים" באולם זוהר עם המלחין והיוצר החשוב אפי נצר!  

רותם אבוהב - מופע סטנד אפ חדש

21:30  6/12/13 

 

הזמנת כרטיסים עכשיו

רותם אבוהב לראשונה נטו לבד על הבמה במופע סטנד אפ שלא תרצו להחמיץ – אישי, נשי, חושפני ומצחיק.

השחקנית והקומיקאית רותם אבוהב תכניס אתכם לחיים שלה בדרכה האמיתית, המרגשת והמצחיקה עד דמעות.

בואו להזות את עצמכם בסיטואציות מעולם הזוגיות, המשפחה, ההורות והחיים בכלל, והכל דרך נקודת המבט המיוחדת של רותם

ילדים בזהר

קורדיטה טובת הלב

17:00  4/12/13

לגילאי 3-11

הזמנת כרטיסים עכשיו

    

סיפור 'קורדיטה טובת הלב' עובד למחזה המשלב מוזיקה קלאסית ומחול. בהצגה משולבות יצירות של גדולי המלחינים בביצוע חי - שירה ופסנתר. היצירות (מאת מונטוורדי, פרסקובאלדי, מוצרט, הנדל, מנדלסון, שוברט , פורה ועוד ) הותאמו לסיפור ותושרנה בתרגום לעברית. זוהי הזדמנות מיוחדת לילדים להתוודע ליצירות היפות האלו.

האגדה הציורית והקסומה מדגישה את מעלת טוב הלב. קורדיטה טובת הלב הופכת לנסיכה בזכות מעשיה הטובים. הנסיך מתגבר על סכנת הקללה בזכות נאמנותו וחכמתו. למרות כל המכשולים, ולמרות מזימותיהן של האם החורגת  

על פי סיפור מאת איזבל וייט, סופרת ומחנכת אנתרופוסופית..

  - תרבות טבעון

חדשות ועידכונים מרשת המתנ"סים של קרית טבעון גם באתר http://matnastiv.co.il

              

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה

כתבות נוספות

לוגו אתר נגיש החברה למתנ"סים המועצה המקומית קרית טבעון דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד