מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:33   14/10/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

ועדות המועצה 2019 - ועדות חובה ורשות

ועדות המועצה 2019 - ועדות חובה
מס שם הוועדה יו"ר הוועדה סגן יו"ר הוועדה נציגים בוועדה
חברי מליאה
נציגי ציבור
1 הנהלה

עידו גרינבלום

סיגלית עין - קדם, יפתח גלעדי, שרה גרינצווייג, שחר אטיאס, אליק אלמוג, שרון רופא - אופיר,
רותי קלנר - עקרון, נאוה סבר וטל גת.
2 משנה לתכנון
ובניה
עידו גרינבלום שמוליק שמחון, נאווה סבר, שרה גרינצווייג, שחר אטיאס, אילנה אפללו פרץ, שרון רופא אופיר.
3 מכרזים אליק אלמוג יפתח גלעדי, טל גת, שרה גרינצווייג, שמוליק שמחון.
4

איכות הסביבה
וקיימות

יפתח גלעדי
נאוה סבר
(יו"ר ועדת משנה לקיימות)
נורית שחם ולדמן שרה גרינצווייג, נאווה סבר, אילנה אפללו פרץ. אייל רובין,
איילת לשם (עובדת מועצה).
ד"ר אפי פינסקי 
5 מל"ח - ועדה
מקצועית
עידו גרינבלום
6 ביקורת שמוליק שמחון אילנה אפללו פרץ,  ברכה פבריקנט.
7 הנחות בארנונה יפתח גלעדי שמוליק שמחון
8 ערר לארנונה (ועדה חיצונית ומקצועית)
9 עיר ללא אלימות
ומאבק בסמים
עידו גרינבלום יפתח גלעדי דנית גולדמן, דורית דישון, בנג'י גולן.
10 תנועה עירונית
(רשות התמרור)
עידו גרינבלום
11 שימור אתרים עידו גרינבלום נאווה סבר, שרה גרינצווייג ושמוליק שמחון. אורן אזארי, יגאל אורן, עידית שלומי, ענת גונן, יעל אלף, ערן מורדכוביץ.
12 מיגור האלימות עידו גרינבלום יפתח גלעדי דורית אורן
ועדות המועצה 2019 - ועדות רשות
מס שם הוועדה יו"ר הוועדה סגן יו"ר הוועדה נציגים בוועדה
חברי מליאה
נציגי ציבור
1 חינוך שרה גרינצווייג סיגלית עין קדם שרון רופא אופיר, אילנה אפללו פרץ, ברכה פבריקנט. ערן נגר, תמר דוידוביץ, אסף צרטקוף, עידן פורת, משה בר, רותי שימרון, שרון גלבוע, שרה בית-אל, נציג ועד הורים-משקיף וגילה דינר (נציגת המועצה).
2 משנה אוכלוסיות מיוחדות

קוקה רחל רונן
טל גת

 

שרה גרינצווייג ערן נגר, קרן כנען.
3 ותיקים שרון רופא אופיר נירה רוזנהיימר רותי קלנר עקרון עמירה בן מרדכי, לילי זוהר, חני שדה, זהבה נבט, כרמלה אייזן, צלי צלאל, שמואל ברוטמן, חנה לוי-עפרון, קובי גובר וגלית אסולין.
4 ביטחון שחר אטיאס יפתח גלעדי אוהד פלד, איתמר עוקב, שלומי שטרית, משה מצליח, גל רוזנטל, קונסטנטין מרחר, אסף שפירא ויגאל אורן.
5 נוער וצעירים שרה גרינצווייג עמית אבני - מור רותי קלנר עקרון דניאל בוזגלו, אור סבג, שחר עין קדם, רוית עופרי, אלון דה פיצ'וטו, דוד בן שמעון, משה גרמה, יערה רוזנטל, כרמית דיין, רינת טרכטנברג, ליאור לוי, ליאור קליין לילך דרמון (נציגת המועצה) ונמרוד ימיני (נציג מקצועי).
6 ספורט אליק אלמוג  אילן רום יובל גולן נציג רשת המתנ"סים, עידן כפתורי, עינבל גיא, קמליה סגל, דלית בין, שרון גלבוע, עינת בנטל , דודי גלעדי, יהודה אסור ומכי ששון.
7 תחבורה ובטיחות
בדרכים
יפתח גלעדי מוטי ולדמן אברהם שוורץ, טוני בראון, אילן סלע, צביקה שפיץ, אמנון שילה, אייל אנדג'קו, שרון שושני, טלי דניאלי, טל פרידמן, יוסי ריבקו, נגה אלמוג, כרמלה אייזן, אורי אייזן ואורן אזרי.
8 ועדת  דת ומורשת שחר אטיאס יערה סלמון -מיכאלי ליאת גרשמן, דורית דישון, רן כץ, מתן גולדנברג , מאיר בן נון ויעל בדולח.
9 קשרי חו"ל שרון רופא אופיר מרים ראוך יורם ירושלמי, רועי פטרושקה, מיכל עשת, הלן אופטובסקי, אורי טמל, יצחק רפאלי, רינת אברמוביץ, ליאורה זולטן, אסתי גבע ובילי בר-זיו.
10 ועדה לשירותים חברתיים יפתח גלעדי חני אילוז, צוריאל לסרי, אורלי שם טוב, סיגל בן שבת, מירב לב, טלי גיא, דוד בן שמעון, שרית אדוני, דורית אורן, ולדי שפיר, יפה בריקנר, נעמי לבקוביץ ושלמה מנדלוביץ'.
11 משנה לחלוקת מזון חני שדה
12 משנה לתמיכות סיגלית עין קדם שרה גרינצווייג אילנה אפללו פרץ
13 שמות והנצחה שרה גרינצווייג רחל גוטמן, יוסי אופנר, יגאל אורן.
14 תרבות שרון רופא אופיר סיגלית עין קדם שרה גרינצווייג, אליק אלמוג, יפתח גלעדי, נאוה סבר. דוד בן בנימין, מירב מאיר, משה לאור, שירלי מרום, שימי שיידר, אירית גיל, משה בר, יעקב שורר, מיכל עשת.
15 תיירות נאוה סבר סיגלית עין קדם
מיכל עשת
16 קהילה רותי קלנר עקרון רחלי תדהר-קנר

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד