מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:26   6/7/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
6/07/2020
מעיינות העמקים מבצעת מחר (שלישי) עבודות לשיפור תשתיות המים בקרית טבעון
ברחובות: אורנים, רימונים משעה: 08:30 עד השעה: 15:00
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
9/06/2020
אבות לילדים עם צרכים מיוחדים
– אנחנו כאן בשבילכם!
9/06/2020
רוצים להיות משפחה מארחת?
מסגרת התנדבותית ייחודית של משפחות המעוניינות לתרום, להיות משמעותיות ולהוות עוגן לילד/ה על ידי אירוח וליווי
26/05/2020
עבודות במרכז ענפים
יחלו ביום שני 01.06.2020
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
14/05/2020
חדש בקרית טבעון!
המרחב לקידום תעסוקה לגילאי 25 - 18
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
11/05/2020
פועלים להשבת שגרת אכיפת הסדר במרחב הציבורי
החל מיום א', 17.5.2020 תחודש האכיפה בכחול לבן
10/05/2020
הקרן לערבות הדדית -עמותת מעומק הלב
היכנסו לעוד פרטים
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית

ועדות המועצה 2019 - ועדות חובה ורשות

ועדות המועצה 2019 - ועדות חובה
מס שם הוועדה יו"ר הוועדה סגן יו"ר הוועדה נציגים בוועדה
חברי מליאה
נציגי ציבור
1 הנהלה

עידו גרינבלום

סיגלית עין - קדם, יפתח גלעדי, שרה גרינצווייג, שחר אטיאס, אליק אלמוג, שרון רופא - אופיר,
רותי קלנר - עקרון, נאוה סבר וטל גת.
2 משנה לתכנון
ובניה
עידו גרינבלום שמוליק שמחון, נאווה סבר, שרה גרינצווייג, שחר אטיאס, אילנה אפללו פרץ, שרון רופא אופיר.
3 מכרזים אליק אלמוג יפתח גלעדי, טל גת, שרה גרינצווייג, שמוליק שמחון.
4

איכות הסביבה
וקיימות

יפתח גלעדי
נאוה סבר
(יו"ר ועדת משנה לקיימות)
נורית שחם ולדמן שרה גרינצווייג, נאווה סבר, אילנה אפללו פרץ. אייל רובין,
איילת לשם (עובדת מועצה).
ד"ר אפי פינסקי 
5 מל"ח - ועדה
מקצועית
עידו גרינבלום
6 ביקורת שמוליק שמחון אילנה אפללו פרץ,  ברכה פבריקנט.
7 הנחות בארנונה יפתח גלעדי שמוליק שמחון
8 ערר לארנונה (ועדה חיצונית ומקצועית)
9 עיר ללא אלימות
ומאבק בסמים
עידו גרינבלום יפתח גלעדי דנית גולדמן, דורית דישון, בנג'י גולן.
10 תנועה עירונית
(רשות התמרור)
עידו גרינבלום
11 שימור אתרים עידו גרינבלום נאווה סבר, שרה גרינצווייג ושמוליק שמחון. אורן אזארי, יגאל אורן, עידית שלומי, ענת גונן, יעל אלף, ערן מורדכוביץ.
12 מיגור האלימות עידו גרינבלום יפתח גלעדי דורית אורן
ועדות המועצה 2019 - ועדות רשות
מס שם הוועדה יו"ר הוועדה סגן יו"ר הוועדה נציגים בוועדה
חברי מליאה
נציגי ציבור
1 חינוך שרה גרינצווייג סיגלית עין קדם שרון רופא אופיר, אילנה אפללו פרץ, ברכה פבריקנט. ערן נגר, תמר דוידוביץ, אסף צרטקוף, עידן פורת, משה בר, רותי שימרון, שרון גלבוע, שרה בית-אל, נציג ועד הורים-משקיף וגילה דינר (נציגת המועצה).
2 משנה אוכלוסיות מיוחדות

קוקה רחל רונן
טל גת

 

שרה גרינצווייג ערן נגר, קרן כנען.
3 ותיקים שרון רופא אופיר נירה רוזנהיימר רותי קלנר עקרון עמירה בן מרדכי, לילי זוהר, חני שדה, זהבה נבט, כרמלה אייזן, צלי צלאל, שמואל ברוטמן, חנה לוי-עפרון, קובי גובר וגלית אסולין.
4 ביטחון שחר אטיאס יפתח גלעדי אוהד פלד, איתמר עוקב, שלומי שטרית, משה מצליח, גל רוזנטל, קונסטנטין מרחר, אסף שפירא ויגאל אורן.
5 נוער וצעירים שרה גרינצווייג עמית אבני - מור רותי קלנר עקרון דניאל בוזגלו, אור סבג, שחר עין קדם, רוית עופרי, אלון דה פיצ'וטו, דוד בן שמעון, משה גרמה, יערה רוזנטל, כרמית דיין, רינת טרכטנברג, ליאור לוי, ליאור קליין לילך דרמון (נציגת המועצה) ונמרוד ימיני (נציג מקצועי).
6 ספורט אליק אלמוג  אילן רום יובל גולן נציג רשת המתנ"סים, עידן כפתורי, עינבל גיא, קמליה סגל, דלית בין, שרון גלבוע, עינת בנטל , דודי גלעדי, יהודה אסור ומכי ששון.
7 תחבורה ובטיחות
בדרכים
יפתח גלעדי מוטי ולדמן אברהם שוורץ, טוני בראון, אילן סלע, צביקה שפיץ, אמנון שילה, אייל אנדג'קו, שרון שושני, טלי דניאלי, טל פרידמן, יוסי ריבקו, נגה אלמוג, כרמלה אייזן, אורי אייזן ואורן אזרי.
8 ועדת  דת ומורשת שחר אטיאס יערה סלמון -מיכאלי ליאת גרשמן, דורית דישון, רן כץ, מתן גולדנברג , מאיר בן נון ויעל בדולח.
9 קשרי חו"ל שרון רופא אופיר מרים ראוך יורם ירושלמי, רועי פטרושקה, מיכל עשת, הלן אופטובסקי, אורי טמל, יצחק רפאלי, רינת אברמוביץ, ליאורה זולטן, אסתי גבע ובילי בר-זיו.
10 ועדה לשירותים חברתיים יפתח גלעדי חני אילוז, צוריאל לסרי, אורלי שם טוב, סיגל בן שבת, מירב לב, טלי גיא, דוד בן שמעון, שרית אדוני, דורית אורן, ולדי שפיר, יפה בריקנר, נעמי לבקוביץ ושלמה מנדלוביץ'.
11 משנה לחלוקת מזון חני שדה
12 משנה לתמיכות סיגלית עין קדם שרה גרינצווייג אילנה אפללו פרץ
13 שמות והנצחה שרה גרינצווייג רחל גוטמן, יוסי אופנר, יגאל אורן.
14 תרבות שרון רופא אופיר סיגלית עין קדם שרה גרינצווייג, אליק אלמוג, יפתח גלעדי, נאוה סבר. דוד בן בנימין, מירב מאיר, משה לאור, שירלי מרום, שימי שיידר, אירית גיל, משה בר, יעקב שורר, מיכל עשת.
15 תיירות נאוה סבר סיגלית עין קדם
מיכל עשת
16 קהילה נאוה סבר רחלי תדהר-קנר

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד