מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:43   21/1/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

'מר זוטא ועץ התפוחים'

17:00

"אינטליגנציות חבויות"

19:30

ועדות המועצה 2019 - ועדות חובה ורשות

ועדות המועצה 2019 - ועדות חובה
מס שם הוועדה יו"ר הוועדה סגן יו"ר הוועדה נציגים בוועדה
חברי מליאה 
נציגי ציבור
1 הנהלה

עידו גרינבלום

  סיגלית עין קדם, יפתח גלעדי, שרה גרינצווייג, שחר אטיאס, אליק אלמוג, שרון רופא אופיר.  
2 משנה לתכנון
ובניה
עידו גרינבלום   שמוליק שמחון, נאווה סבר, שרה גרינצווייג, שחר אטיאס, אילנה אפללו פרץ, שרון רופא אופיר.  
3 מכרזים אליק אלמוג   יפתח גלעדי, טל גת, שרה גרינצווייג, שמוליק שמחון.  
4 איכות הסביבה יפתח גלעדי נורית שחם ולדמן  שרה גרינצווייג, נאווה סבר, אילנה אפללו פרץ.  אייל רובין,
איילת לשם (עובדת מועצה). 
5 מל"ח - ועדה
מקצועית
עידו גרינבלום      
6 ביקורת רותי קלנר עקרון   נאווה סבר, אילנה אפללו פרץ, שמוליק שמחון, טל גת, ברכה פבריקנט.  
7 הנחות בארנונה יפתח גלעדי   שמוליק שמחון  
8 ערר לארנונה (ועדה חיצונית ומקצועית)        
9 עיר ללא אלימות
ומאבק בסמים
עידו גרינבלום   יפתח גלעדי דנית גולדמן, דורית דישון, בנג'י גולן.
10 תנועה עירונית
(רשות התמרור)
עידו גרינבלום      
11 שימור אתרים עידו גרינבלום   נאווה סבר אורן אזארי, יגאל אורן.
12 מיגור האלימות עידו גרינבלום   יפתח גלעדי דורית אורן
ועדות המועצה 2019 - ועדות רשות
מס שם הוועדה יו"ר הוועדה סגן יו"ר הוועדה נציגים בוועדה
חברי מליאה 
נציגי ציבור
1 חינוך שרה גרינצווייג סיגלית עין קדם שרון רופא אופיר, אילנה אפללו פרץ, ברכה פבריקנט. ערן נגר, תמר דוידוביץ, אסף צרטקוף, עידן פורת, משה בר, רותי שימרון, שרון גלבוע, נציג ועד הורים-משקיף וגילה דינר (נציגת המועצה).
2 משנה אוכלוסיות מיוחדות קוקה רחל רונן   שרה גרינצווייג ערן נגר, קרן כנען.
3 ותיקים שרון רופא אופיר נירה רוזנהיימר  רותי קלנר עקרון עמירה בן מרדכי, לילי זוהר, חני שדה, זהבה נבט, יעקב שורר, כרמלה אייזן, צלי צלאל, שמואל ברוטמן.
4 ביטחון שחר אטיאס יפתח גלעדי   אוהד פלד, איתמר עוקב, שלומי שטרית, משה מצליח, גל רוזנטל, קונסטנטין מרחר, אסף שפירא ויגאל אורן.
5 נוער וצעירים שרה גרינצווייג עמית אבני רותי קלנר עקרון  דניאל בוזגלו, אור סבג, שחר עין קדם, רוית עופרי, אלון דה פיצ'וטו, לילך דרמון (נציגת המועצה).
6 ספורט אליק אלמוג   טל גת יובל גולן נציג רשת המתנ"סים, עידן כפתורי, עינבל גיא, קמליה סגל, דלית בין, שרון גלבוע, עינת בנטל ויהודה אסור.
7 תחבורה ובטיחות
בדרכים
יפתח גלעדי מוטי ולדמן    אברהם שוורץ, טוני בראון, אילן סלע, צביקה שפיץ, אמנון שילה, אייל אנדג'קו, שרון שושני, טלי דניאלי, טל פרידמן, יוסי ריבקו.
8 ועדת מורשת שחר אטיאס יערה סלמון -מיכאלי     ליאת גרשמן, דורית דישון, רן כץ.
9 קשרי חו"ל שרון רופא אופיר מרים ראוך    יורם ירושלמי, רועי פטרושקה, מיכל עשת, הלן אופטובסקי, אורי טמל, יצחק רפאלי, רינת אברמוביץ, ליאורה זולטן.
10 ועדה לשירותים חברתיים יפתח גלעדי     חני אילוז, צוריאל לסרי, אורלי שם טוב, סיגל בן שבת, מירב לב, טלי גיא, דוד בן שמעון, שרית אדוני, דורית אורן, ולדי שפיר, יפה בריקנר, נעמי לבקוביץ.
11 משנה לחלוקת מזון חני שדה      
12 משנה לתמיכות סיגלית עין קדם שרה גרינצווייג  אילנה אפללו פרץ
13 שמות והנצחה שרה גרינצווייג     רחל גוטמן, יוסי אופנר, יגאל אורן.
14 תרבות שרון רופא אופיר סיגלית עין קדם  שרה גרינצווייג, אליק אלמוג, יפתח גלעדי, נאוה סבר. דוד בן בנימין, מירב מאיר, משה לאור, שירלי מרום, שימי שיידר, אירית גיל, משה בר, יעקב שורר, מיכל עשת.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד