מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:08   19/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

סרט: ביגפוט ג'וניור

17:30

הרצאה: המוח הגמיש

19:30

במה להמתיק ימים- ערב שירים מקוריים

19:30

מכללת אורנים - חלל סגור - צרחב פנימי

המרחב לאמנות מעורבת 

 

בשנים האחרונות אנו עדים לחשיבות הגוברת אותה מייחסת מכללת אורנים למעורבות חינוכית, חברתית וסביבתית של המרצים והסטודנטים, הן כחלק מהשתלבות המורה כגורם מחנך ומשפיע בחברה והן בשל היכולת שמפתחת אורנים להוביל עם השדה החינוכי וקהילות בצפון בנושאים חברתיים . גישה זו באה לידי ביטוי בחוגים השונים במגוון קורסים ויוזמות. 

במטרה להנכיח ערכים אלו ולהפוך אותם  מפרויקטים  בני חלוף, לכדי נוכחויות  לטווח ארוך, הוקם המרחב  לאמנות מעורבת. המרחב  מציג תהליכים ותוצרים אמנותיים שנוצרו באוריינטאציה חברתית, מרכז  מידע בתחום האמנות המעורבת חברתית בארץ ובעולם ומעניק תמיכה למחקר אקדמי בנושאים אלו.

 

 

התערוכות במרכז יחשפו פעילויות אמנותיות חברתיות שנוצרו במסגרת המכללה ומחוצה לה. 

ב 24.11.11 יתקיים כנס בשיתוף עם החח''ק והשב''ס את יום העיון  

חלל סגור – מרחב פנימי - סטודנטים ואסירים יוצרים וידיאו ארט בבתי כלא, שיציג את העשייה המשותפת וירחיב את הדיבור על אמנות בקהילה סגורה, משמעותה ויתרונותיה. 

 

התערוכה הפותחת של המרחב לאמנות מעורבת, הולדתה ב''פסטיבל כאן'' – פסטיבל סרטי אסירים וסטודנטים, פרויקט בשיתוף עם שרות בתי הסוהר. על מרחב ומרחבים אחרים, בה יוצגו בנוסף לסרטים האמורים גם יצירות מתחום הצילום ואמנות הוידיאו של אמנים שונים, העוסקים במרחבים האחרים, מתוך ראיה חברתית. התערוכה מציגה  מגוון של התייחסויות למקומו של האדם בסביבתו ומחוצה לה. 

 

משתתפים בתערוכה :  ליאור אמיר קריאל,   אתי חן ברייר, רועי כפיר , בועז לניר, גיל מועלם דורון, עדי מזרחי, אילנה סלמה אורטר וז'קלין תלם. 

 

 

אוצרת : טלי גיל 

ניהול והפקה : נעה צורן 


תאריך 09:30 24/11/2011 14:30
מיקום מכללת אורנים
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד